KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 5427525
nr 542 7525
Virginia Larson
(1844-1893), Sverige
Akvarell, Signerad, Virginia Larsson, kyrkport, 35x28
måndag 22 september 2008
kl 16:47:04
Virginia Larson
Läs mer om Virginia Larson